Shaping the future of animal health
Polska

Aktualności

09/08 - NOWOŚĆ - produkt DELTANIL

Z przyjemnością informujemy Państwa o kolejnym nowym produkcie naszej firmy - lek do zwalczania ektopasożytów w postaci pour-on, sprzedawany w butelkach oraz elastycznych workach (flexibag), do połączenia z wygodnym plecakiem (farmpack).

15/04 - NOWOŚĆ - produkt CURACEF DUO

Pragniemy poinformować Państwa o wprowadzeniu na rynek  pierwszej, innowacyjnej kombinacji ceftiofuru i ketoprofenu do wstrzykiwań dla bydła o zerowej karencji na mleko.

11/04 - NOWOŚĆ - produkt MILPRO

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że wprowadziliśmy na rynek nowy produkt MILPRO® przeznaczony do walki z pasożytami wewnętrznymi u psów i kotów, rozszerzając tym samym portfolio produktów skierowanych przeciwko endopasożytom.

Zwierzęta towarzyszące

Czy wiedzą Państwo jak chronić swoje zwierzęta przed pasożytami, kiedy należy je zaszczepić, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej i jak pielęgnować skórę psów i kotów...?

Firma dedykowana ochronie zdrowia zwierząt

Założona w 1968 roku przez lekarza weterynarii firma Virbac jest niezależną firmą na świecie dedykowaną wyłącznie ochronie zdrowia zwierząt. Aktualnie firma obecna jest w ponad 100 krajach, oferuje szeroką gamę produktów i usług przeznaczonych...

Zwierzęta gospodarskie

Czy wiedzą Państwo jak chronić krowy przed muchami, jak zmniejszyć straty spowodowane zapaleniem wymienia, jak  postępować z cielętami z ostrą biegunką...?

Kontakt

Chcesz się dowiedzieć więcej o firmie Virbac i jej produktach, podzielić się opiniami i uwagami? - napisz do nas.