Shaping the future of animal health
Polska

Aktualności

26/01 - NOWOŚĆ - preparat PRONEFRA !

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że wprowadziliśmy na rynek innowacyjny  i jedyny o tak szerokim zakresie działania reno-protekcyjnego preparat PRONEFRA®

03/09 - Virbac wspiera lekarzy i hodowców

Proponujemy wykonanie profesjonalnego badania profilu makroelementów w stadzie krów mlecznych, który pozwoli Państwu prawidłowo ocenić zagrożenie i podjąć stosowne środki zaradcze. Unikalny, już dostępny, bezpłatny test określający poziom wapnia, fosforu i magnezu.

01/07 - Virbac Derm'Club

Nasza misja: Partnerstwo w dermatologii.

Zwierzęta towarzyszące

Czy wiedzą Państwo jak chronić swoje zwierzęta przed pasożytami, kiedy należy je zaszczepić, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej i jak pielęgnować skórę psów i kotów...?

Firma dedykowana ochronie zdrowia zwierząt

Założona w 1968 roku przez lekarza weterynarii firma Virbac jest niezależną firmą na świecie dedykowaną wyłącznie ochronie zdrowia zwierząt. Aktualnie firma obecna jest w ponad 100 krajach, oferuje szeroką gamę produktów i usług przeznaczonych...

Zwierzęta gospodarskie

Czy wiedzą Państwo jak chronić krowy przed muchami, jak zmniejszyć straty spowodowane zapaleniem wymienia, jak  postępować z cielętami z ostrą biegunką...?

Kontakt

Chcesz się dowiedzieć więcej o firmie Virbac i jej produktach, podzielić się opiniami i uwagami? - napisz do nas.